Księga gości

Świetna baza wypadowa na szlaki.
Pani Agnieszka jest bardzo miłą, sympatyczną i nienarzucającą się osobą, a przy tym bardzo pomocną. (Pozdrawiam :) Mój pokój był czysty i przytulny, łazienka czysta i zadbana. Cisza, spokój, piękne otoczenie, z dala od hałaśliwego centrum. Polecam osobom, które szukają prawdziwego aktywnego wypoczynku.


[ od: Paweł | data: 2018-04-15 19:59:28]

Pozdrawiam serdecznie, świetne miejsce, rzeczywiście chętnie tu wrócę :)

Kamila
http://worldoferotic.pl/


[ od: Kamila Makowska | data: 2016-09-01 15:57:02]

Pani Agnieszko!

Jeszcze raz dziękujemy za gościnę, pyszne śniadanka i obiadki w gospodzie!
Super wakacje:czyściutko, wszystko w domu urządzone ze smakiem,wspaniałe otoczenie lasów, czyste powietrze, pomocne rady gospodyni to wszystko co jest godne polecenia na spędzenie wakacji w Orliku.
Serdecznie polecamy!!!
Proszę podrapać za uszkiem Maciusia :-)


[ od: Karolina i Paweł z Bydgoszczy | data: 2014-07-29 20:34:15]

Przeczytalem opinie gosci ktorzy odwiedzili “Orlik” i z cala odpowiedzialnoscia moge wszystko potwierdzic — to naprawde bardzo urocze miejsce,ciepla i mila atmosfera.Przygotowane posilki przez P.Agnieszke wysmienite,smaczne i ladne podane. Jest to naprawde miejsce godne polecenia wszystkim ktorzy chca spedzic niezapomniane chwile.P.Agnieszko – dziekujemy i pozdrawiamy.Pozdrawiamy rowniez Pani rodzicow,to bardzo sympatyczni i mili ludzie.


[ od: Lucjan Sz. | data: 2012-07-31 19:47:33]

super miejsce spod domu można wyjść na kilka szlaków w góry
;atmosfera i gospodarze bardzo mili ,jedzonko przepyszne .aż żal wyjerzdzać


[ od: jolanta kalkowska | data: 2012-05-08 17:05:22]

Gdy chcemy się wybrać do Szczyrku pierwszy telefon wykonujemy Do Pani Agnieszki. Fantastyczna domowa atmosfera, pyszne jedzenie i doskonałe warunki sprawiają, iż zawsze wracamy do Państwa


[ od: Aimar | data: 2012-02-14 17:57:18]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UWAGA!! Po przesłaniu formularza wpis nie jest automatycznie wyświetlany w serwisie, trafia on do moderatora w celu weryfikacji.