O nas

Witamy w Pokojach Gościnnych Orlik

Lokalizacja Orlika – poniżej Przełęczy Salmopolskiej na wysokości 790 m n.p.m. przy żółtym szlaku turystycznym, łączącym Szczyrk Solisko z Przełęczą Salmopolską zwaną „Biały Krzyż” skąd prowadzą szlaki turystyczne na Skrzyczne, Baranią Górę do Wisły i Brennej oraz na Klimczok i Szyndzielnię.

Położenie Pokoi Gościnnych Orlik z dala od centrum Szczyrku, wśród lasów i łąk, świeże górskie powietrze, źródlana woda to doskonałe warunki do całorocznego wypoczynku i rekreacji

W pobliżu znajduje się kompleks wyciągów Ośrodka Narciarskiego Czyrna-Solisko położonych na stokach Hali Pośredniej i Małego Skrzycznego.

Na Białym Krzyżu usytuowane są 3 wyciągi dla początkujących i mniej wprawnych narciarzy, a także szkółki narciarskie, gdzie amatorzy białego szaleństwa mogą doskonalić swoje umiejętności.

W Orliku oferujemy noclegi w komfortowych warunkach w 2 i 3 osobowych pokojach i dwupokojowych apartamentach dla 4 osób. Wszystkie pokoje są z  łazienkami. Każdy pokój i apartament wyposażony jest w TV SAT, czajnik elektryczny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy:

  • Bezpłatny zamknięty parking,
  • Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu WI-FI
  • Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie,
  • Miejsce na ognisko,
  • Piłkarzyki,
  • Saunę,

Sąsiadujemy z apartamentami GRONIK prowadzonymi przez naszą rodzinę.

UWAGA: wewnątrz budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Osoby palące muszą wychodzić na zewnątrz budynku!
W sezonie zimowym obowiązkowe opony zimowe, a mniej wprawnym kierowcom zalecamy zabranie ze sobą łańcuchów.

Od 2009 roku uczestniczymy w projektach i działaniach Fundacji Partnerstwo dla Środowiska.

Polityka srodowiskowa – Orlik [PDF]